Time Off

Podróżuj po całym świecie!

Zniżka do 25%*
Wstecz

Dla pobytów od 09/07 do 02/09

do

0

Inspirujące miejsca na wakacje.

  • Wszystkie
  • Aktywny wypoczynek
  • Wakacje pełne relaksu

Dołącz bezpłatnie do naszego międzynarodowego programu lojalnościowego Club AccorHotels i korzystaj z ekskluzywnych ofert.

Sprawdź wszystkie nasze oferty w aplikacji AccorHotels

Oferta Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles, ibisbudget:

Cena TIME OFF stanowi cenę brutto określoną w chwili dokonywania rezerwacji dla jednego pokoju (z ograniczeniem dotyczącym dozwolonej liczby osób w pokoju).
Rezerwacja musi zostać przeprowadzona za pośrednictwem sieci Internet, centrali rezerwacyjnej lub bezpośrednio w hotelu.

Oferta obowiązuje pod warunkiem dostępności i liczby pokoi wyznaczonych do udziału w ofercie w określonych terminach pobytu w hotelu wybranym przez klienta.
W okresie jej obowiązywania, oferta może zostać wykorzystana wielokrotnie. Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi bieżącymi ofertami lub korzyściami.

Pełna kwota oferty musi zostać zapłacona z góry w chwili dokonywania rezerwacji. Zapłacona kwota nie podlega żadnym zwrotom, także w przypadku anulowania lub zmodyfikowania rezerwacji.

W niektórych hotelach śniadanie może zostać wliczone w cenę. Należy zapoznać się z warunkami cenowymi obowiązującymi w hotelu.


Wyjątki dotyczące terminów pobytu w ramach oferty TIME OFF:
- Hiszpania, Portugalia: od 09/07/2018 do 09/09/2018
- Wielka Brytania, Irlandia: od 09/07/2018 do 10/09/2018

X