Novotel

✴ Świąteczna Magia ✴

Celebruj Święta Bożego Narodzenia tak jak trzeba!

Okres pobytu 19.11.18 - 13.01.19

Or  night(s)

SZUKAJ

Przeżyj niezapomniane chwile w najpiękniejszych miastach naszego regionu i odkryj urok lokalnych tradycji.

Zarezerwuj pobyt w jednym z naszych hoteli i przeżyj niezapomniane chwile w najpiękniejszych miastach naszego regionu. Dzięki naszym atrakcjom odkryjesz urok lokalnych tradycji i poznasz smak regionalnych przysmaków.

Sprawdź, jak wyglądają miasta w świątecznej odsłonie w najpiękniejszych miejscach regionu. Odwiedź Jarmarki Świąteczne, dowiedz się więcej o lokalnych tradycjach, rozgrzej się świątecznym napojem. We Wrocławiu spróbuj swoich sił podczas tematycznej gry miejskiej z nagrodami, skuś się na przejażdżkę dorożką w bajkowej Pradze lub zwiedzaj zimowe atrakcje Trójmiasta z naszą Świąteczną mapą atrakcji!

Przeżyj niezapomniane chwile w najpiękniejszych miastach naszego regionu i odkryj urok lokalnych tradycji.

 • Warszawa, Polska

  Zobacz stolicę przystrojoną świątecznymi światłami i zaplanuj wizytę na Starym Mieście pełnym bożonarodzeniowych smaków i aromatów.

  ZACZYNAJMY
 • Wroclaw, Poland
  Wrocław, Polska

  Co roku wrocławski Stary Rynek staje się częścią pięknego wydarzenia. Zapach lasu i czekoladowych pierników uwodzi każdego gościa na Jarmarku Świątecznym. Zarezerwuj pobyt i sprawdź, czy Tobie uda się ulec świątecznej magii Wrocławia.

  ZACZYNAJMY
 • Gdańsk, Polska

  Rozpocznij zwiedzanie wizytą na Kole Widokowym na wyspie Spichrzów, później wybierz się na lodowisko na Starym Mieście i zakończ degustacją rozgrzewającego napoju na Świątecznym Jarmarku.

  ZACZYNAJMY
 • Kraków
  Kraków, Polska

  Kraków rozkwita w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Odwiedź pięknie przystrojone Stare Miasto, bogaty Jarmark Świąteczny i poczuj niesamowitą atmosferę miasta.

  ZACZYNAJMY
 • Budapeszt, Węgry

  Odwiedź Węgierską stolicę podczas najbardziej magicznego sezonu! Zaplanuj spacer zabytkowym Starym Miastem oraz wizytę na placu Vörösmarty z Jarmarkiem Świątecznym, gdzie znajdziesz lokalne specjały w świątecznej oprawie.

  ZACZYNAJMY
 • Christmas Prague
  Praga, Czechy

  Jedno z najpiękniejszych miast w czasie Świąt Bożego Narodzenia w Europie! Odwiedź Stare Miasto ze świątecznym jarmarkiem i poczuj magiczną atmosferę w najpiękniejszym wydaniu.

  ZACZYNAJMY

✴ Świąteczna Magia ✴

,

Or  night(s)

SZUKAJ

Or  night(s)

SZUKAJ