Novotel

☀ Majówka 2018 ☀

☀ Wyjątkowa okazja na błogie lenistwo lub aktywny wypoczynek ☀

Okres pobytu 26.04.18 - 07.05.18

Or  night(s)

SZUKAJ

Ciepłe, długie dni bez potrzeby wstawania do pracy w poniedziałek... tylko luz, odpoczynek, miły czas z przyjaciółmi czy rodziną. Czas na najdłuższą majówkę w historii!

Opcji jest wiele: spacery brzegiem morza w Trójmieście, kulturalny wypad do Krakowa a może kontakt z naturą podczas wypoczynku w górach? 

Skorzystaj z szerokiego wyboru hoteli Novotel w najpiękniejszych lokalizacjach Polski oraz regionu i zarezerwuj pokój już teraz! 


Members Rate A także

Dołącz teraz do Le Club AccorHotels i skorzystaj z dodatkowej zniżki do 10% na rezerwację hoteli podczas majówki. Możesz się zarejestrować podczas dokonywania rezerwacji. To darmowe, szybkie i proste. Aby dowiedzieć się więcej o Le Club AccorHotels, kliknij tutaj.

A ty, gdzie wybierzesz się na majówkę?

 • Kraków
  Kraków, Polska

  Od 182.00 PLN 182.00 PLN

  Kraków to magiczne miasto, w którym za dawnych czasów chadzali królowie, kwitła kultura i swoje dzieła tworzyli znani artyści. Wciąż możemy poczuć ten niepowtarzalny klimat Krakowa spacerując Droga Królewską biegnącą od Barbakanu, aż na sam Wawel.

  ZACZYNAJMY
 • Wroclaw, Polska
  Wrocław, Polska

  Od 235.00 PLN 235.00 PLN

  Spędź niezapomniany weekend w mieście nazywanym Wenecją Północy!

  ZACZYNAJMY
 • Hotele w Warszawie
  Warszawa, Polska

  Od 279.00 PLN 279.00 PLN

  Do stolicy warto przyjechać o każdej porze roku! Odkryj nieznane oblicze Warszawy - zaplanuj wizytę w jednym z muzeów lub teatrów, skuś się na spacer w Królewskich Łazienkach. Sprawdź wszystkie atrakcje Warszawy.

  ZACZYNAJMY
 • Hotele w Pradze
  Praga, Czechy

  Od 359.46 PLN 359.46 PLN

  Jest wiele powodów, aby odwiedzić stolicę naszych sąsiadów. Odkryj je wszystkie i już teraz zaplanuj pobyt w królewskim mieście.

  ZACZYNAJMY
 • Hotels in Budapest
  Budapeszt, Węgry

  Od 297.14 PLN 297.14 PLN

  Stolica i największe miasto Węgier – Budapeszt, położone nad Dunajem. Budapeszt jest jedną z najważniejszych metropolii Europy Środkowej. Stanowi ośrodek kulturalny i naukowy. Jest także ważnym centrum turystycznym i uzdrowiskowym. Rezerwuj teraz!

  ZACZYNAJMY

☀ Majówka 2018 ☀

,

Or  night(s)

SZUKAJ

Or  night(s)

SZUKAJ